Divadelní představení "Kostlivec ve skříni" ve Slavkově

28. 05. 2015, 19:00

Divadelní Spolek Slavkov u Brna uvádí znovu na scénu komedii Kostlivec ve skříni, která byla předloni, z důvodu odchodu některých herců, předčasně stažena z aktivního repertoáru, což u mnohých diváků, kteří ji nestihli shlédnout, vyvolalo zklamání. V předvečer Dnů Slavkova, ve čtvrtek 28. května v 19 h. v sále SC Bonaparte bude odhalen nový Kostlivec ve skříni. Čí kostlivec to bude, to se nechte překvapit.

Režisér hry, Marek Kuchta, se spolu se zbylými protagonisty rozhodli inscenaci obnovit a přeobsadili volné role novými herci. V každém případě ústřední dvojice Milan Hrazdílek - Elena Knotková zůstává. V hlavní roli Anduly budete moci nově vidět Moniku Ušalovou, která zazářila vloni v Truffaldinovi jako Smeraldina. V dalších nově obsazených rolích pak uvidíte Radima Kachlíře jako Dr. Bidla, v rolích novomanželů Roberta a Amálky Bedlových se představí Pavel Hrazdil a Jana Šilerová-Svobodová. Role extravagantního frizéra Mydlinky se zhostí sám pan režisér a akčního policistu si zahraje Pavel Šujan.

Vy, kteří jste původní verzi komedie viděli jste právě zjistili, že vlastně nadpoloviční většina obsazení je nová, a tudíž se bude na co těšit, protože nové obsazení slibuje opravdu nevšední zábavu.
A na kdy se máme těšit?


LN

Kostlivec ve skříni

Typ: Akce třetích stran

Organizátor: Divadelní spolek Slavkov u Brna

Místo konání: SC Bonaparte

Web: http://www.veslavkove.cz/pozvanky/28-5-slavkov-kostlivec-ve-skrini.aspx