Komici s.r.o. ve Slavkově

21. 06. 2015, 20:30

Iva Pazderková alias Blbá blondýna, Ruda z Ostravy, Miloš Knor a Richard Nedvěd. Přední čeští stand up komici budou excelovat na nádvoří zámku ve Slavkově u Brna v neděli 21. června od 20.30 hodin. Populární tváře, které vyprodávají nejznámější koncertní haly, vystoupí na otevřené scéně se svými skeči, které znáte z pořadu Na stojáka.

Iva Pazderková vystupuje sice pod přezdívkou „Blbá blondýna“. Její životopis ale hovoří o opaku. Vystudovala brněnskou JAMU. V současnosti působí v divadle Na Fidlovačce, kde ztvárňuje několik charakterních rolí.

Michal Kavalčík, známý jako Ruda z Ostravy vystupuje v nejrůznějších televizních pořadech, moderuje rádiová show a točí nejsledovanější internetová videa.

Michal Knor je zakladatelem uskupení Komici s.r.o.. Moderoval několik televizních pořadů na TV Barandov. Dokáže diváky rozesmávat i ve své dvouhodinové OneKnorShow, kde se publikum vždy dožaduje přídavku.

Richard Nedvěd své komediální výstupy prošpikovává kouzelnickými triky.

Open air akce se uskuteční 21. června 2015 na nádvoří Slavkovského zámku od 20.30 hodin. Vstupenky za 350 Kč budou v předprodeji v infocentru na Palackého 1, email: infocentrum@zamek-slavkov.cz, 
tel: 513 034 156 nebo prodejna INDIES – Poštovská 2, 602 00 Brno. Akce proběhne za každého počasí.


Komici s.r.o

Typ: Akce třetích stran

Místo konání: Nádvoří zámku Slavkov u Brna

Web: http://www.veslavkove.cz/pozvanky/21-6-slavkov-komici-s-r-o.aspx