Oldtimer festival ve Slavkově

27. 06. 2015, 09:00

Poslední červnová sobota bude na Zámku Slavkov - Austerlitz tradičně patřit Oldtimer festivalu. 27. června 2015 se do areálu zámeckého parku sjedou milovníci a především majitelé krásných historických automobilů a motocyklů a to na v pořadí již 22. ročník tohoto výjimečného festivalového setkání.  

Zámek Slavkov - Austerlitz a jeho okolí se během dne promění v prvorepublikové městečko s čilým ruchem. Stovky krásných vozidel, ženy oblečené v dobových kostýmech pózující u naleštěných strojů a během módní přehlídky burza náhradních dílů, stánky s občerstvením a mnohé další slibují jistě nezapomenutelný zážitek. Současně je pro návštěvníky připraven bohatý doprovodný program, který je koncipován nejen pro milovníky historie, ale pro celou rodinu a jistě uspokojí i toho nejnáročnějšího návštěvníka.

S vysokou návštěvností jsou každoročně spjata i určitá dopravní omezení, stanovení mimořádných parkovišť a přechodného dopravního značení. Aktuální informace o dopravní situaci naleznete na zámeckých webových stránkách a Facebooku.
Oficiální zahájení akce je naplánováno na 9.00 hodinu a všichni jste srdečně zváni. 

Oldtimer festival

Typ: Akce třetích stran

Místo konání: Zámek Slavkov - Austerlitz

Web: http://zamek-slavkov.cz/cz/aktuality/?id=397