Sebeobrana Slavkov u Brna - nábor

7. 09. 2015 - 9. 09. 2015

Nábor do oddílu Krav Maga Kids – sebeobrana proběhne v pondělí  7. září v 15.30 hod.Oddíl je určen pro děti od 8–13 let. Sebeobranný systém Krav Maga je velice jednoduchý jak pro děti, tak dospělé. Každý trénink se studenti zlepšují jak ve fyzické kondici, tak psychické odolnosti. Prioritou je, aby se každý naučil adekvátně reagovat na verbální i neverbální útok. Obrana proti jednomu i více útočníkům, se zbraní i beze zbraně. Další nábory:

- Pro všechny studenty ABU připravujeme různé semináře/workshopy i se zahraničními mistry bojových sportů a umění. Sebeobrana pro ženy a dívky plus další překvapení začátkem roku 2016 pro všechny nejen studenty ABU.

- Nábor do oddílu Krav Maga Seal/Austerlitz – Sebeobrana proběhne ve čtvrtek 10. září v 17.30 hod. Oddíl Krav Maga je určen pro zájemce od 14 let. Základní kurz je v trvání dvou měsíců a po složení zkoušky, lze pokračovat do vyšší navazující skupiny.

- Nábor do oddílu Kung-Fu Drak proběhne v pondělí 7. září od 16.30 hod. Trénink pro začátečníky bude každé pondělí od 16.30 hod. Oddíl Kung-Fu Drak je určen pro děti od 7 let. Pod vedením Ing. Zbyňka Marady

- Připravujeme oddíl kick boxing – předpokládané zahájení tréninku říjen 2015. Pro zájemce od 15 let – pod vedením Petra Smejsíka. Trénink bude každý pátek od 18 hod.

- Výše uvedené nábory proběhnou v Akademii Bojových Umění, Čs. armády 347, Slavkov u Brna (vedle autobusového nádraží).

Tréninky: Krav Maga Kids sk. B – úterý a čtvrtek od 15.30 hod.

Krav Maga sk. „B“ úterý v 19 hod. čtvrtek 17.30 hod.

Krav Maga sk. „D“ pondělí a čtvrtek od 19 hod.

Kung-Fu sk. „B a C“ úterý a čtvrtek od 16.30 hod.

TaeBo – každou středu od 18 hodin. Cvičí se za doprovodu hudby s dynamickým tempem. Veškeré údery a kopy jsou bezkontaktní. Tae Bo je vhodné pro muže i ženy i pro úplné začátečníky.

- Nábor do oddílu Krav Maga Seal/ Vyškov proběhne v pondělí 7. 9. 2015 v 19 hod. Havlíčkova 19/3 Vyškov (SQUASH CENTRUM). Tréninky budou vždy v pondělí a středu od 19 hod.

- Během školního roku nebude možné přijímat nové zájemce do oddílu Krav Maga Kids a Kung-Fu Drak Do žádného oddílu ABU nejsou nutné žádné předchozí zkušenosti.

Sebeobrana - nábor

Typ: Akce třetích stran

Organizátor: Akademie bojových umění, Slavkov u Brna

Místo konání: Akademie bojových umění, Slavkov u Brna

Web: http://www.akademie.asia