Divadelní představení "S Pydlou v zádech"

16. 10. 2015, 19:00

Město Slavkov u Brna Vás zve v pátek 16. října v 19 hodin do velkého sálu SC Bonaprte na hru Divadelní společnosti Josefa Dvořáka S Pydlou v zádech.

Hra S Pydlou v zádech měla svou premiéru v Divadle Semafor 4. 6. 1981 a dočkala se téměř 500 repríz. Nyní po mnoha letech se legendární semaforská inscenace vrací zpět na divadelní prkna ...

Postavička prostého lidového chytráka, který se zaplétá v šachové partii mocných, poskytuje vynikajícímu Josefu Dvořákovi prostor pro řadu brilantních klaunských čísel.
„…Ta snaha neustále předstírat, hrát vždy tu roli, která se právě žádá, vytěžit z každé situace i něco pro sebe, onen bezpáteřný konjukturalismus, snaha vytvářet i na troskách za každou cenu zdání idylky… není nám to všechno příliš povědomé?…“
Hrají a zpívají: Josef Dvořák (voják, holič), Markéta Hrubešová (královna), Rostislav Trtík (mladý král), Karel Gult alt. Jiří Veit (komorník), Veronika Bajerová alt. Dagmar Schlehrová (učitelka, bába)

Vstupenky v hodnotě 290,- Kč můžete zakoupit v Informačním centru ve Slavkově u Brna od 26. 8., tel.: 513 034 156, e-mail: infocentrum@zamek-slavkov.cz.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

S Pydlou v zádech

Typ: Akce třetích stran

Organizátor: SC Bonaparte, Slavkov u Brna

Místo konání: Velký sál SC Bonaparte, Slavkov u Brna

Web: http://www.veslavkove.cz