Burza dětského oblečení - Vážany nad Litavou

12. 09. 2015, 15:00

 V sobotu dne 12.9.2015 se od 15 hodin koná v sále dolní hospody (Lidový dům) ve Vážanech nad Litavou burza použitého dětského oblečení a veškerých potřeb pro děti (autosedačky, kočárky, kola, nosítka, oblečení, boty, pleny, hračky, atd.). Prodej začne od 15 hodin a potrvá do 17 hodin, případně kdo prodá dříve, skončí dříve. 

Přijďte prodat či nakoupit!!! Zájemci o prodej si prosím zarezervujte stůl na mailové adrese: jadie@post.cz nebo tel. 775/647599. Poplatek za pronájem 1 stolu (bude použito na úhradu pronájmu sálu) je 30 Kč, uhradíte přímo na místě při příchodu. Žádné další poplatky se platit nebudou, záleží pouze na Vás, kolik věciček si na místě prodáte! Pronájem stolu budete mít na uvedené 2 hodiny a zde si také budete u pronajatého stolu stát a věci si prodávat.

Nemusíte tedy mít věci nijak popsané, i když tedy po zkušenosti z loňska doporučuji si alespoň ceny nějakým způsobem zviditelnit, protože zájemci dají přednost věcem, u kterých již zdálky vidí cenu a nemusí se prodávající vyptávat. Prosím prodávající o příchod cca ve 14.45 hodin, aby si věci k prodeji mohly na stůl připravit. Smlouvání o cenách je povoleno.

Kupující mohou od 15 hodin přijít, vybírat a nakupovat dle libosti, samozřejmě bez vstupného i bez jakékoliv registrace předem!

Typ: Akce třetích stran

Místo konání: Vážany nad Litavou, dolní hospoda

Web: http://www.vazanynadlitavou.cz