Kašpárek v rohlíku, Slavkov u Brna

3. 06. 2016, 18:00

Jedna z nejpopulárnějších mezigeneračních (babypunkových) kapel Kašpárek v rohlíku vystoupí k příležitosti Dnů Slavkova a Mezinárodního dne dětí na nádvoří Zámku Slavkov – Austerlitz. Unikátní český projekt, který vyprodává největší koncertní haly v Česku, se představí v pátek 3. června od 18 hodin.

Děti si ale přijdou na své již od 15 hodin. Zámek Slavkov – Austerlitz ve spolupráci s Komunitním centrem Korálky připravil také doprovodný program. Zámecký park se promění v hernu s tvořivými stanovišti. Těšit se můžete na řemeslnou dílnu, výtvarný ateliér a další dětské hrátky ve středověkém duchu.

Program v parku je pro děti zdarma. Vstupné na Kašpárka v rohlíku je 180 korun za osobu. Rodinné vstupné (2 rodiče a 2 až 3 děti) stojí 650 korun. Děti do dvou let mají vstup zdarma. Vstupenky jsou již v předprodeji na Informačním centru na Palackého náměstí a v prodejně Indies v Poštovské ulici v Brně.

Kašpárek v rohlíku je projekt pro děti a dospělé postavený na originálním propojení divadla a hudby ve vlastních představeních a živých hudebních show. Celý projekt vznikl jako reakce na nedostatek kvalitních, původních písniček pro děti a také jako reakce na téměř neexistující mezigenerační zábavu určenou společně pro dospělé a děti. Kapelu tvoří přední čeští muzikanti. Do projektu se zapojila například Lenka Dusilová nebo David Koller, Tonya Graves, Radek Banga a další.Kašpárek v rohlíku, Slavkov u Brna

Typ: Akce třetích stran

Místo konání: Nádvoří Zámku Slavkvov-Austerlitz

Web: http://www.zamek-slavkov.cz