Koncert Kamila Střihavky, Slavkov u Brna

3. 06. 2016, 20:00

O tom, že Kamil Střihavka patří mezi přední zpěváky s velkým přesahem, se můžete přijít přesvědčit v pátek 3. června od 20 hodinna nádvoří Panského domu ve Slavkově u Brna. Rockovo-muzikálová hvězda zakončí páteční program Dnů Slavkova.

Přední český zpěvák v posledních letech překvapuje nejen na hudební scéně, ale pouští se i do divadelních projektů i operních poloh. Nejvíce jej však vytěžuje koncertování s kapelou Leaders!, která je doprovodí i v našem městě. Jejich hudební kvality oceňují nejen kritici, ale hlavně posluchači, kteří zaplňují i velké koncertní síně.

A na co se můžete těšit? Kamil Střihavka už dávno není pouze zpěvákem písně Země vzdálená, kterou podává se strhujícím výkonem. Jeho koncerty zpestřuje i vtipná nadsázka Kovboj z Teplic. Za pozoruhodnou lze označit i baladu Když se snáší déšť. Jeho koncerty jsou proslavené tím, že jednotlivé písně kapela proměňuje do nejrůznějších stylů – od drsného hardrocku až po jemný soul.

Kamil Střihavka (1965) je rodák z Oseku u Teplic, kde také v osmdesátých letech začínal s powermetalovou skupinou Motorband. Vrcholem jeho kariéry bylo obsazení do role Ježíše Krista ve známé rockové opeře Jesus Christ Superstar v pražském nastudování s Bárou Basikovou. Účinkoval také v muzikálech Johanka z Arku a Excalibur. Na rozdíl od svých souputníků se přitom Střihavka pověsti ryzího rockera nikdy nezpronevěřil a neuchýlil se k mainstreamové komerci české pop-music. Proto je také na domácí scéně považován za rockového krále, vládnoucího mimořádným a propracovaným vokálním podáním.

Vstupné na koncert Kamila Střihavky a Leaders! je v hodnotě 280 Kč. Lístky jsou k dostání v předprodeji v Informačním centru na Palackého náměstí.

Koncert Kamila Střihavky, Slavkov u Brna

Typ: Akce třetích stran

Místo konání: Zámek Slavkov-Austerlitz

Web: http://www.zamek-slavkov.cz