Festival Topfest, Slavkov u Brna

11. 06. 2016

Do zámeckého parku se vrací festival plný nejlepších českých a slovenských hudebních hvězd. Slavkov u Brna se totiž stane v sobotu 11. června českým domovem legendárního TOPFESTU. Na pódiu se vystřídají hvězdy jako Chinaski, Čechomor & Lenka Dusilová, Horkýže Slíže, Desmod, Kristina nebo Miroslav „Meky“ Žbirka a spoustu dalších neméně zajímavých hudebních skupin. Na návštěvníky festivalu čeká nejen bohatý doprovodný program, ale i pestrá nabídka jídel a nápojů.

Cílem festivalu TOPFEST je potěšit příznivce české a slovenské populární hudby a vytvořit tak novou festivalovou tradici. Nezaměnitelné romantické prostředí parku v těsné blízkosti barokního zámku Slavkov u Brna, vám slibuje tu pravou atmosféru pro nezapomenutelný hudební zážitek festivalu TOPFEST.

Vstupenky jsou k dostání v předprodejních sítích Ticketportal nebo předprodej.cz a Informačním centru ve Slavkově u Brna. Do 10. 6. stojí 400 Kč, na místě pak 470 Kč. Pořadatel nabízí i „kamarádskou vstupenku“ v hodnotě 1400 Kč pro čtyři osoby.

Aktuální informace, včetně programu, sledujte na www.topfest.cz. Upozorňujeme návštěvníky, že zámek bude během festivalu otevřený. Vstup do něj bude pouze z nádvoří.Topfest

Typ: Akce třetích stran

Místo konání: Zámecký park, Slavkov u Brna

Web: http://www.topfest.cz