Austerlitzman 2016, Slavkov u Brna

27. 08. 2016

Sdružení AUSTERLITZ ADVENTURE opět pořádá v poslední srpnovou sobotu, tj. 27. srpna 2016 na koupališti ve Slavkově u Brna veřejný závod v triatlonu (Austerlitzman 2016 aneb „Triatlon pro každého…“) – tedy spojení tří disciplín: plavání, horské kolo a běh. Rádi přivítáme všechny malé i velké závodníky, kteří si chtějí tento krásný sport vyzkoušet, zasoutěžit si s kamarády a překonat sami sebe.

Dopoledne se uskuteční závod mladších a starších žáků, prezentace začíná v 8 hod., starty od 10 hod. Mladší žáci soutěží ve vzdálenostech: plavání 40 m, horské kolo 2 km, běh 400 m, starší žáci absolvují: plavání 80 m, horské kolo 4 km, běh 1 km. Odpoledne se na tratě 400 m plavání, 18 km horské kolo a 4 km běhu vydají dospělí.

Prezentace začíná ve 12 hod. starty od 14 hod. Přihlášení je možné přes webové stránky www.austerlitz-adventure.cz nebo na místě. Propozice a více informací najdete tamtéž. Přijďte si zazávodit s celou rodinou do krásného prostředí slavkovského koupaliště, golfového hřiště a obory ve městě, kde se český triatlon „narodil“. Závod se koná za každého počasí. Těšíme se na vás…

Austerlitzman 2016

Typ: Akce třetích stran

Organizátor: Austerlitz Adventure

Místo konání: Koupaliště ve Slavkově u Brna

Web: http://www.austerlitz-adventure.cz