Koncert Pavlíny Jíšové ve Slavkově

11. 03. 2015, 19:00

Do Slavkova u Brna zavítá populární folková zpěvačka Pavlína Jíšová. Její koncert se uskuteční ve středu 11. března od 19 hodin v sále Společenského centra Bonaparte.
Jihočeská písničkářka má na svém kontě devět sólových alb. Její repertoár skýtá více než 150 původních českých písní. Spolupracuje s různými muzikanty. V současnosti ji nejčastěji doprovází Adéla Jonášová (akustická kytara, piano, irské flétny, mandolína, zpěv).
 Dámskou trojici doplňuje písničkářka a multiinstrumentalistka Petra „Šany“ Šanclová, která debutovala svým sólovým albem „Ze země Vah“. V minulosti jste ji mohli slyšet ve společnosti pánů Jaroslava Samsona Lenka, Slávka Janouška a Vlasty Redla. V současnosti je stálým hostem formace Bokomara a kromě svých sólových vystoupení doprovází také zpěvačku Naďu Urbánkovou.
Pavlína Jíšová se kromě role zpěvačky, kytaristky a autorky písní věnuje propagaci hudby stylu folk, country a žánrů příbuzných. V Českém rozhlase České Budějovice moderuje a tvoří pořad Folková jíška Pavlíny Jíšové, který má premiéru každý týden a je dvakrát reprízován, z toho každý čtvrtek ve 20.05 na všech regionech Čech a Moravy.
Koncert

Typ: Akce třetích stran

Místo konání: Sál SC Bonaparte

Web: http://www.veslavkove.cz/pozvanky/11-3-slavkov-koncert-pavliny-jisove.aspx