Velká burza dětského jarního a letního oblečení a sportovních potřeb

13. 03. 2015 - 14. 03. 2015

V sále Dělnického domu pořádáme burzu dětského jarního a letního oblečení a sportovních potřeb (odrážedla, koloběžky, dětská kola, brusle, přilby, chrániče, hračky a hry...).
 
Sběr zboží: pátek 13.3. 14:00 - 18:00 
Prodej zboží:  sobota 14.3.  8:00 - 13:30 
Odběr zboží:  sobota 14.3. 18:00 - 21:00 

Najdete nás v Dělnickém domě, Pančava 351, Otnice. ! Pozor ! Špinavé a na první pohled neprodejné věci nepřijmeme!  
 
 Zboží přineste, prosím, čisté a opatřené etiketovacím lístečkem, kde je uvedeno číslo prodávajícího,  číslo    řádku    ze    seznamu   zboží a cena (viz. vzor na formuláři). Lísteček nejlépe připevněte sešívačkou. Výhodou je připevnění více lístečků na jeden kus, protože se odlepují. Soupravy oblečení je vhodné sešít jehlou a nití. Pozor, špinavé a na první pohled neprodejné věci nepřijmeme!
 
Spolu se zbožím přineste také seznam zboží (vyplněný formulář). 
 
Formulář, do kterého napíšete seznam zboží si vyzvedněte, prosím, na místě, kde je vyvěšen tento informační leták nebo v Otnicích v Cukrárně u Žbánků, nebo napište mail na adresu marta.ros@seznam.cz a formulář vám obratem zašleme. 
Na každých 30 kusů věcí napište, prosím, samostatný formulář. V případě, že chcete prodat více než 30 kusů věcí, vyzvedněte si další formulář. 
 
Kočárky nebo jiné velké věci (autosedačky, cyklosedačky, jídelní židličky, dětský nábytek, houpačky, velké hračky….) můžete nafotit. Tuto fotku s vaším kontaktem vyvěsíme na nástěnce.
 
Poplatek za manipulaci se zbožím je 30 Kč za každý formulář a prodávajícího.
Poplatek za manipulaci a 5% z prodeje budou věnovány na činnost dětí Otnického SADU
 
Děkujeme a  těšíme se na vás!
(bližší informace na tel.: 731 552 771 nebo 733 693 761)
 
Buďte, prosím, trpěliví! S každou burzou přichází více a více zájemců. Frontám se nevyhneme a věřte, že pokaždé vymýšlíme, jak burzu vylepšit! Nákup pouze s košíkem a zapisování do seznamů je z důvodu ochrany věcí před ztrátou! Chráníme tak vás a vaše věci!

Více informací naleznete ZDE.


Typ: Akce třetích stran

Organizátor: Otnický SAD

Místo konání: Sál Dělnického domu, Otnice

Web: http://www.otnice.cz