Smetanový dezert od Bílků - Regionální potravina JMK 2013

Regionální potravina Elegantní, lahodný a nadýchaný kávový dezert se zakysanou smetanou, přitažlivě nakyslé chuti s vůní kávy, bez přídavku umělých přísad, vyrobený dle vlastní originální a časem prověřené receptury byl oceněn jako Regionální potravina Jihomoravského kraje pro rok 2013  v kategorii  Cukrářské výrobky včetně cukrovinek 

Na upečený piškotový čokoládový plát navrstvíme nadýchaný krém ze směsi kysané a vyšlehané sladké smetany. Proložíme cukrářskými piškoty, pokapanými kávou, a tento postup opakujeme. Povrch z náplně zahladíme, přes šablonu posypeme kakaem a dozdobíme šlehačkou a ovocem.


Smetanový dezert

Výrobek je určen pro pultový prodej. Je prodáván ve vlastní prodejně v Křenovicích u Slavkova a je dodáván do prodejen v Brně, v Újezdu u Brna a ve Šlapanicích.

Tradiční a chutné výrobky se v rodinné Cukrárně u Bílků vyrábí už od roku 1992. Téhož roku se manželé Bílkovi rozhodli otevřít své cukrářství, kde paní Jitka Bílková mohla uplatnit své celoživotní zkušenosti nabyté v cukrářském oboru. Široký sortiment zákusků a dortů se těší veliké oblibě zákazníků, kteří oceňují především kvalitu, čerstvost a vytříbenost chutí.

Nahoru