Městský ples 2012

V sobotu 7.ledna se ve Společenském domě ve Slavkově konal 8. městský ples plný hudby, tance a uměleckých vystoupení. Součástí už tradičně bylo i vyhlášení vítěze ankety o nejlepšího sportovce roku našeho města. Výsledky sportovce roku: V kategorii nejlepší sportovec ve věku 6 – 9 let zvítězila sportovní gymnastka Sabina Macharová, jezdec v biketrialu Adam Kosík si přišel pro výhru v kategorii nejlepší sportovec ve věku 10 - 14 let a na pomyslném nejvyšším stupni vítězů s ním stála i plavkyně Kateřina Kalášková a sportovní gymnastka Aneta Macharová. V kategorii nejlepší sportovec ve věku 15 - 18 let se podělili o první místo Oldřich Hanák, jezdec silničních motocyklů v poháru přírodních okruhů, a jezdec biketrialu Jan Musil. V kategorii sportovní kolektiv zvítězily akrobatické roztleskávačky Glitter Stars a SK Slavkov u Brna - Fotbal – ml. přípravka. Jako nejlepší trenér mládeže byl ohodnocen Jiří Šebeček za dlouholetý přínos pro slavkovský fotbal při trénování  a vedení mládeže.   (red) Od: 09. 01. 2012 Do: 31. 12. 203

Zdroj: Slavkov u Brna, Zobrazit celý článek