Vila Austerlitz

Vila Austerlitz - perex Ubytování Vila Austerlitz Slavkov je originální svou specifickou rodinnou atmosférou a naprostým soukromím, kvalitou služeb, krásou interiérů i strhujícím zasazením do okolní přírody uspokojí i náročné klienty. Vila nabízí širokou škálu využití, jako jsou romantické víkendy, významné rodinné oslavy a výročí, svatby, konference, či samotné obědy, večeře, letní slavnosti, romantické líbánky, relaxační pobyty, tematické výlety.

Ubytování Vila Austerlitz Slavkov nabízí svým hostům ve 3 apartmánech a 6 pokojích s maximální kapacitou 19 osob. Komfortní a luxusní ubytování Slavkov ve stylově zařízených pokojích umožní nadstandardní pohodlí.Nedílnou součástí každého pokoje je originálně vybavená koupelna, ve které se budete cítit jako v dobách minulých. Pro novomanžele máme připraveno luxusní Redlichovo apartmá.

Ve vile dále najdete recepci s Holubovými sbírkami afrických zvířat, útulnou babiččinu kuchyni, lovecký salonek pro rodinné slavnosti, hlavním sálem pro společenské a firemní akce, pánský klub s krbem a biliárem, saunu. V parku naleznete altán s tanečním parketem.

Vila Austerlitz pokoj1

Kontakt:

Čsl. Armády 362, Slavkov u Brna
Tel./fax: +420 544 220 846
Mobil: +420 731 049 169
E-mail: info@vilaausterlitz_cz
http://www.vilaausterlitz.cz/

Nahoru