Zámecká restaurace Austerlitz

Zámecká restaurace Austerlitz perex Navštivte zámeckou restauraci Austerlitz, která se nachází přímo v prostorách slavkovského zámku. 

Vznikla pro obohacení kulturního života ve městě Slavkov u Brna, a to především ve směru gastronomie a cateringu pro různé příležitosti spojené s kulturním dědictvím tohoto historicky významného města. O oblíbenosti zdejšího zámku hovoří i to, že je ročně navštěvován řádově sty tisíci turisty z celého světa, které sem přitahuje nejen historie, ale i atraktivita zdejšího prostředí. O slavkovském zámku také koluje spousta nevysvětlených záhad a historek. I naše restaurace je spojována s historickými událostmi, které se zde odehrály. Již při vstupu na Vás dýchne atmosféra dob minulých. Restaurace Vám nabízí  příjemné prostředí, které je sladěno do barokního stylu jako slavkovský zámek.

Prostory restaurace jsou rozděleny do tří salonků. Je jen na Vás, ve kterém se budete cítit nejlépe. Chloubou naší restaurace je Galerie vín, ve které naleznete vína tuzemská i zahraniční. 

Dominantou naší restaurace je zámecká kuchyně nabízející bohatý výběr nejrůznějších specialit. Naprostým skvostem Černé kuchyně je ručně kovaný gril, na kterém je možné připravit pro Vaše mlsné jazýčky téměř cokoliv.

Zámecká restaurace Austerlitz

Stylové prostředí přímo vybízí k příjemnému posezení s přáteli či k uspořádání svatební hostiny. Která nevěsta by se nechtěla cítit jako princezna na zámku? Zámecká restaurace Austerlitz Vám nabízí široké využití prostor, jsme tu přece pro Vás.

Teplé dny a vlahé večery si nejlépe vychutnáte na naší zahrádce v zámeckých valech.  Příchod k ní je přes Kounicův salonek. Můžete také zvolit pohodlný vstup bránou vedle informačního centra, který ocení jak cyklisté, vozíčkáři, tak i maminky s kočárky. Osvěžení Vám přinese ledová káva, děti si pochutnají na výborné zmrzlině. Každý víkend grilujeme kuřata, cigára, klobásy…

Otevírací doba
Pondělí 10:00 - 21:00
Úterý 10:00 - 21:00
Středa 10:00 - 21:00
Čtvrtek 10:00 - 21:00
Pátek0 10:00 - 21:00
Sobota 10:00 - 22:00
Neděle 10:00 - 20:00
Kontakty

Zámecká restaurace Austerlitz
Slavkov u Brna
Palackého nám. 1
Tel.: 606 637 666
E-mail: info@restauracezamek_cz

Http: www.zameckarestauraceslavkov.cz

Najdete nás také na facebooku

Nahoru