Bazén v Bučovicích

Bazén Bučovice 2 Jedná se o patrový jedinečně tématicky zpracovaný relaxační komplex v našem okrese. V tomto unikátním objektu je v přízemí umístěn plavecký bazén o rozměrech - délka 17 metrů, šířka 10 metrů a hloubka ve sklonu od 1,35 - 1,50 metrů, s cirkulací vody a se stálou teplotou vody, 28 stupňů Celsia.              

Velikým lákadlem se stala vodní atrakce, což je jedinečné podvodní osvětlení, které vyniká zvláště ve večerních hodinách. Pro příjemnou relaxaci a rekonvalescenci organismu je celá podlaha kolem bazénu vytápěna a vzduch v celém prostoru je klimatizací udržován na příjemných 30 stupňů Celsia.

V odpoledních hodinách Po - Pá od 15.00 do 21.00 hod. a v So a Ne od 13.00 do 20.00 hod. je bazén přístupný veřejnosti za bezkonkurenční hodinové ceny. V tomto časovém rozmezí je možné bazén využívat ke komerčním, firemním účelům, což znamená, že si firmy mohou pronajmout na pevná hodinová údobí bazén pouze pro své zaměstnance, za paušální hodinový poplatek (viz. ceník - bazén).

 

Součástí prvního patra je i odpočinkové a velmi příjemné bistro Aqua, kde si mohou zákazníci dát něco dobrého k pití i k jídlu, a můžou se kochat nad jedinečným pohledem z proskleného bistra na vodní hladinu.

Bazén Bučovice 2

  

Nahoru