Bučovice a okolí

Restaurace a sportovní areál Hájek

Restaurace je umístěna ve sportovně relaxačním areálu ve kterém je mnoho možností kulturního i sportovního vyžití. 

 

Ricao Bar/Kavárna v Bučovicích

Ricao Bar1 Bar se nachází v samotném srdci města Bučovice, přímo na Náměstí Svobody. Nabízíme bohatý výběr alko i nealko nápojů. Mimo jiné také pravé italské espresso od značky FILICORI ZECCHINI. 

 

Restaurace Na Špici

Restaurace Na Špici Navštivte naši restauraci Na Špici. Nabízíme minutky či hotovky včetně alkoholických a nealkoholických nápojů. Možnost pořádání rodinných akcí a sledování sporotvních přenosů.

 

Restaurace Kaťák

Restaurace Kaťák Restauraci, původním názven restaurace Katolický dům, dnes nazývaná slangovým názven restaurace "Kaťák", provozuje od roku 1998 společnost R.K.D.s.r.o.

 

Vinárna u Šembery

Vinárna U Šembery Hledáte příjemnou a stylovou vinárnu s restaurací přímo v centru Bučovic? Chcete si pochutnat na výborném jídle? Posedět s přáteli? Pozvat obchodní partnery? Strávit romantický večer u skleničky vína? Uspořádat rodinou oslavu, firemní akci nebo svatbu? Stylová Vinárna u Šembery s příjemným prostředí klenbového sklepa ze 17.století, čeká právě na vás – navštivte Vinárnu u Šembery, kde se postaráme o všechna vaše přání.

 

Restaurace Litovel

Restaurace Litovel Vážení hosté, zveme Vás tímto k příjemnému posezení do restaurace Litovel, která se nachází na Padělcích v okrajové části Bučovic. V pracovní dny pro Vás připravujeme čtyři druhy poledního menu za příznivé ceny spolu s širokým sortimentem jídel a nápojů.

 

Restaurace hotelu Arkáda

Hotel Arkáda Zvolili jsme si Bučovice jako místo pro život i pro práci. Nedílnou součástí naší firemní filozofie je snaha prospět místu, které jsme přijali za své a udělat ho co nejhezčím. 

 

Penzion Sole

Penzion Sole najdete v Bučovicích, malém Jihomoravském městě ležícím na trase Brno – Uherské                                                                                                     Hradiště.

 

Nahoru