Cukrárny, kavárny, vinárny

Sekce se připravuje

Občerstvení na návsi, Bošovice

Zmrzlina Točená zmrzlina, káva, čaj, palačinky,...

 

Vinotéka a sauna Na Zelnici ve Ždánicích

Na Zelnici Přijďte si k nám vychutnat pohárek kvalitního moravského moku a zahřát se v naší sauně. Zaručujeme příjemné posezení v nekuřáckém prostředí u krbu. Nabízíme sudová i láhvová vína, alko i nealko. V případě zájmu je možno zajistit také pronájem prostoru pro pořádání oslav.

 

Cukrárna Symfonie ve Ždánicích - Sychrovy trubičky

Při toulkách Ždánicemi nezapomeňte navštívit cukrárnu v ulici Hrubá strana, kde určitě ochutnejte vyhlášené Sychrovy trubičky a kremeše. 

 

Zámecká kavárna Fontána v Bučovicích

Zámecká kavárna Fontána1 Navštivte naši zámeckou kavárnu Fontánu s bohatým výběrem zákusků a dalšího sortimentu.

 

Cukrárna D. Korábová v Bučovicích

Cukrárna v Bučovicích 1 Naše cukrárna s vlastní cukrářskou výrobou nabízí široký výběr zákusků a dortů. Na objednávku vyrábíme i malé zákusky a dorty k různým příležitostem.  

 

Cukrárna u Žbánků v Otnicích

Cukrárna u Žbánků v Otnicích 2 Pokud pojedete kolem, nezapomeňte se u nás zastavit a vychutnat sladke chvíle v naší cukrárně nad příjemnou kávou a neodolatelnými zákusky vlastní výroby. 

 

Cukrárna Le Sucre ve Slavkově u Brna

V naší tradiční české cukrárně „Le Sucre“ se Vám nabízí možnost vybrat si z nepřeberného množství sladkých produktů, zboží a nápojů. 

 

Style Cafe ve Slavkově u Brna

Style Café - perex Kavárna Style Cafe se nachází v samotném srdci Slavkova. Přijďte ochutnat jedinečné, luxusní zákusky domácí výroby, které jinde nenajdete!

 

Cukrárna u Bílků v Křenovicích

Tradiční a chutné výrobky se v rodinné Cukrárně u Bílků vyrábí už od roku 1992. Téhož roku se manželé Bílkovi rozhodli otevřít své cukrářství, kde paní Jitka Bílková mohla uplatnit své celoživotní zkušenosti nabyté v cukrářském oboru. Široký sortiment zákusků a dortů se těší veliké oblibě zákazníků, kteří oceňují především kvalitu, čerstvost a vytříbenost chutí.

 

Nahoru