Golf Hotel Austerlitz

Golf hotel náhled Golf Hotel Austerlitz je moderní hotel ve Slavkově u Brna s 10ti letou tradicí. Je situován přímo na golfovém hřišti a v blízkosti zámku Slavkov - Austerlitz. Příjemná restaurace s výhledem na hřiště, výbornou kuchyní a příjemnou obsluhou Vás zve k návštěvě. 

Hotel nabízí celoroční ubytování v šesti samostatných bungalovech o celkové kapacitě 60 osob. V každém bungalovu se nachází šest dvoulůžkových pokojů, které jsou spojeny společnou chodbou. Pokoje mají vlastní sociální zařízení, TV set, bezplatnou wifi a menší terasu. Součástí hotelu jsou také tři apartmány, které tvoří dvě samostatné místnosti, sociální zařízení, TV set, bezplatná wifi, kuchyňský kout a menší terasa. Všechny pokoje jsou nekuřácké a parkovací místa jsou v bezprostřední blízkosti hotelu.

Mimo to vám nabízíme pronájem školících místností v příjemném prostředí s možností využití venkovní terasy pro Vaše firemní školení, semináře, besedy, workshopy, prezentace, přednášky a další společenské aktivity.

Ceník:

Ceník 1-2 noci / 3 a více nocí
jednolůžkový pokoj se snídaní 1 100 / 1 000 Kč
dvoulůžkový pokoj se snídaní 1 600 / 1 400 Kč
apartmán 1 osoba 1 500 Kč
apartmán 2 osoby 2 200 Kč

Při kombinaci služeb ubytování a golf sleva 10% na obě služby. Při větších a delších rezervacích cena dohodou. Nekuřácké pokoje a bezplatná wifi.

Kontakt:

GOLF HOTEL AUSTERLITZ
Na golfovém hřišti 1510
684 01 Slavkov u Brna 
Tel.: +420 544 221 588
E-mail: info@hotelausterlitz_cz
Web: http://www.hotelausterlitz.cz/

Golf hotel AusterlitzNahoru