Regionální a BIO potraviny

Sekce je průběžně doplňována. Více informací o řemeslnících a farmářích naleznete také na stránkách Místní akční skupiny Slavkovské bojiště.

Smetanový dezert od Bílků - Regionální potravina JMK 2013

Regionální potravina Elegantní, lahodný a nadýchaný kávový dezert se zakysanou smetanou, přitažlivě nakyslé chuti s vůní kávy, bez přídavku umělých přísad, vyrobený dle vlastní originální a časem prověřené receptury byl oceněn jako Regionální potravina Jihomoravského kraje pro rok 2013  v kategorii  Cukrářské výrobky včetně cukrovinek 

 

Vinařství Krčmař ve Ždánicích

Vinařství Krčmař Ždánice Zavítejte na pohárek dobrého vína vlastní výroby!

 

Karchova rodinná pekárna v Bučovicích

Karchova Pekárna 1 Jsme malá rodinná pekárna, která si dala za cíl v současné komerční době vyrábět a péct pečivo podle původních starých receptur . Specializujeme se hlavně na výrobu chleba z živého žitného kvasu, který si sami vyrábíme z celozrnné žitné mouky. Mouku pro výrobu tohoto kvasu si sami meleme ze žita v biokvalitě. Takto podle původních starých receptur vyrobené těsto  pečeme v klasické kamenné peci na dřevo anebo v elektrické peci .

 

Vinařství Vykoukal, víno ze Slavkovského bojiště

Vinařství Vykoukal1 Naše vína jsou vyráběna s velkou úctou k révě vinné, našim vinicím, krajině, původním kvasinkám a lidem jež zde žijí, nebo naše víno pijí. 

 

Vinařství Veritas Bošovice

Společnost VERITAS spol. s r.o. je rodinná firma, která se zabývá pěstováním hroznů révy vinné a následnou výrobou vín v režimu ekologického vinohradnictví. Vyrábíme BIO vína pouze z vlastních vypěstovaných hroznů z našich vinic a tím můžeme deklarovat odběrateli 100% původ Moravských odrůd.  

 

Včelařství Sedláček Bučovice

Včelařství Sedláček nabízí širokou paletu klasických medů i medů s příměsí. V nabídce je také řada dalších včelích produktů, jako například medová vína a likéry, medovina, mateří kašička, propolis, svíčky a léčivá včelí kosmetika.

 

BIOpotraviny ZDRAVÍSEK ve Slavkově

Obchod Bio-potraviny Zdravísek jsme pro vás otevřeli ve Slavkově u Brna na ulici Hradební. Naším cílem je nabídnout Vám široký sortiment bio-potravin, zdravých sladkostí, příloh, koření, sypaných čajů a spoustu dalšího zdravého zboží včetně bezlepkových potravin.   

 

Slavkovský pivovar a pěstitelská pálenice

Slavkovský pivovar - perex Slavkovský pivovar navazuje na mnohaletou tradici vaření piva v historii města Slavkov u Brna.  V pivovaru se vyrábí nejen typicky česká piva, ale i piva různých druhů a stylů, spodně i svrchně kvašená, nefiltrovaná a nepasterizovaná...  Zařízení pálenice se zabudovaným katalyzátorem splňuje nejpřísnější kritéria na obsah škodlivých látek v destilátu. 

 

KRÁMEK Slavkov

Krámek - logo Krámek nabízí tradiční, poctivě dělané potraviny a specility. Pokud hledáte opravdové jídlo neváhejte a přijďte nás navštívit a ochutnat :)

 

Cukrárna u Bílků v Křenovicích

Regionální potravina Tradiční a chutné výrobky se v rodinné Cukrárně u Bílků vyrábí už od roku 1992. Téhož roku se manželé Bílkovi rozhodli otevřít své cukrářství, kde paní Jitka Bílková mohla uplatnit své celoživotní zkušenosti nabyté v cukrářském oboru. Široký sortiment zákusků a dortů se těší veliké oblibě zákazníků, kteří oceňují především kvalitu, čerstvost a vytříbenost chutí.

 

Nahoru