Slavkov u Brna a okolí

Ubytování na faře v Nížkovicích

Fara Nížkovice Pokud hledáte ubytování v regionu za levný peníz a pro větší skupinu (až 25 osob), pak je nížkovická fara ta správná volba.

 

Ubytování na farmě Jalový dvůr (Heršpice)

Jalový dvůr perex Zažijte netradiční pobyty na farmě v jarních, podzimních a zimních měsících. Ubytujte se přímo na statku ekofarmy! 

 

Penzion Welt ve Vážanech nad Litavou

Penzion Welt Penzion se nachází v klidné části obce s výhledem do přírody. Ubytování je poskytováno ve  dvou- a třílůžkových pokojích.

 

Penzion Slunce *** (Velešovice)

Penzion Velešovice Penzion Slunce ve Velešovicích je rodinný, levný ubytovací komplex o čtyřech pokojích.

 

Ubytování a restaurace "Na Hradbách"

Hradby - logo Restaurace "Na Hradbách" nově také nabízí ubytování ve čtyřech dvojlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a televizí.

 

Ubytování v soukromí - Marie Vaňáčková

Ubytování Vaňáčková 1 Nabízíme vám celoroční ubytování v rodinném penzionu v těsné blízkosti historického centra města Slavkov u Brna, které vstoupilo do světové historie díky Bitvě tří císařů. Předností je pohodlné bydlení v klidném prostředí s výhledem do zámeckého parku. 

 

Golf Hotel Austerlitz

Golf hotel náhled Golf Hotel Austerlitz je moderní hotel ve Slavkově u Brna s 10ti letou tradicí. Je situován přímo na golfovém hřišti a v blízkosti zámku Slavkov - Austerlitz. Příjemná restaurace s výhledem na hřiště, výbornou kuchyní a příjemnou obsluhou Vás zve k návštěvě. 

 

Hotel Florián***

Hotel Florián 1 Nabízíme dvanáct komfortních pokojů v malém, rodinném hotelu. Na pokoji se nachází  WC, TV-SAT, WIFI internet zdarma! Nedílnou součástí ubytování je kvalitní snídaně, podávaná formou bufetu. 

 

Penzion U Pastorků "Klobouk"

Penzion se nachází na periferii města Slavkov u Brna. Nabízí ubytování ve dvou či tří lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a TV. Wifi pro ubytované zdarma. Nabízíme zvýhodněné ceny při dlouhodobém ubytování!

 

Vila Austerlitz

Vila Austerlitz - perex Ubytování Vila Austerlitz Slavkov je originální svou specifickou rodinnou atmosférou a naprostým soukromím, kvalitou služeb, krásou interiérů i strhujícím zasazením do okolní přírody uspokojí i náročné klienty. Vila nabízí širokou škálu využití, jako jsou romantické víkendy, významné rodinné oslavy a výročí, svatby, konference, či samotné obědy, večeře, letní slavnosti, romantické líbánky, relaxační pobyty, tematické výlety.

 

Pension Radost

Pension radost perex Pension se nachází v příjemném prostředí, asi 200m od středu města Slavkov. Vybírat můžete z ** a *** pokojů pro 2 až 3 osoby s možností snídaně. K vybavení pensionu patří parkoviště uvnitř areálu či příjemné posezení v zahradním komplexu. Jeden pokoj je speciálně upraven jako bezbariérový.

 

Hotel Olga

Hotel a restaurace Olga Hotel Olga nabízí ubytování ve 21 pokojích, celková kapacita je 50 lůžek. Hotel se nachází v klidné části města Slavkova u Brna.

 

Pension Austerlitz

penzion austerlitz perex Penzion Austerlitz Vam nabízí ubytování ve dvou až pěti lůžkových pokojích. Většina pokojů je vybavena vlastním sociálním zařízením, TV a wifi internetem.

 

Hotel Sokolský dům***

sokolský dům Hotel Sokolský dům*** se nachází přímo v centru města Slavkov. Hostům je k dispozici 20 pokojů jednolůžkových a dvoulůžkových s možností přistýlky. Každý pokoj je vybaven samostatnou koupelnou se sprchovým koutem, WC a TV-SAT. Všechny pokoje jsou velmi útulně a vkusně zařízeny. Hosté mohou zavítat do hotelu se svými zvířecími miláčky.

 

Nahoru