Ždánice a okolí

Ubytování v soukromí - Jiří Bělouch

Čtyřlůžkový apartmán s možností přistýlky se nachází v půdní vestavbě rodinného domku se samostatným vchodem. Je také možno ubytovat se také se svým pejskem. 

 

Haluzická Hájenka

Haluzická Hájenka Hájenka se nachází přímo ve Ždánickém lese. Areál se skládá z Haluzické hájenky, dvou jídelen, klubovny, 15 čtyřlůžkových chatek, bazénu o rozměrech 25 × 10 m s hloubkou pozvolně vzrůstající od 1 do 1,5 m a brouzdalištěm pro děti (10 x 4 m hloubka 60 cm). V areálu jsou stoly na stolní tenis, kulečník, ruské kuželky, stolový fotbal, televize a video. Středisko se nachází na rozhraní lesa, pole a louky. Je osamoceno, nejbližší hájenka je vzdálená 2 km. Místo je jako stvořené pro výlety, přímo u hájenky začíná naučná stezka Ždánický les. 

 

Ubytování v DDM Ždánice

DDM Ždánice Ubytování je vhodné zejména pro školní výlety a oddílové výpravy. Nabízíme možnost stravování ve všední dny ve školní jídelně. Lze si také samostatně vařit v cvičné kuchyni, která je vybavena pro 10 osob. K dispozici je i televize a video.

 

Rustico - Apartmány v Bučovicích a ve Ždánicích

Rustico 2 Nabízíme příjemné a moderní ubytování v Bučovicích a Ždánicích.

 

Penzion na Rynku v Dambořicích

Pohostinství na Rynku Nabízíme nejlevnější ubytování v okolí, útulné domácí prostředí a diskrétnost. 

 

Palánek - ubytování v zámeckém areálu

Ubytování Palánek Rekreační centrum Palánek se nachází v krásném historickém objektu ždánického zámku. Rekreační centrum je vzdáleno pouhých 44km východním směrem od Brna na trase Brno - Slavkov - Bučovice - Ždánice. Vhodné také pro cyklisty!

 

Turistické ubytování ve Ždánicích

V období duben až říjen nabízíme ubytování v objektu Společensko-sociálního zařízení na místním koupališti.

 

Hotel Radlovec

Hotel a Restaurace Radlovec Vám nabízí ubytování, přípravu narozenin, svateb, pohřbů a jiných událostí. Neváhejte a využijte našich kvalitních služeb, které realizujeme dle veškerých vašich přání. 

 

Nahoru